+372 5699 6710 lasincere@la-sincere.ee

Kuperoosivastane programm

Cleansing gel – Puhastusgeel

Hoiab naha loomulikku tasakaalu, niisutab ja toniseerib nahka. Puhastamist alustatakse silmade ja huulte piirkondadest, seejärel liigutakse ülejäänud näonahale.

Kanda väike kogus (2 ml) toodet nahale, emulgeerida mööda nahapinge suundi kaasates dekoltee piirkonda, võtta maha niiskete käsnadega

Texture peel — Niisutusefektiga koorimine

Eemaldab vaid nõrgalt seotuid liblesid, kahjustusteta. Tähtis on märkida, et koorimine ei sisalda abrasiivaineid. Koorimine toimub preparaadi komponentide ühinemisel keratiini, seebiumiga ning preparaadi kuivamisel õhu käes massaaži teostamise momendil. Tulemusena toimub eksfoliatsioon preparaadi täieliku kokkurullumiseni. Koorimise rulluv omadus on praeguseks kõige kahjutum ja mugavam.

Jaotada väike kogus geeli (2 ml) ühtlaselt nahale. Masseerida kergete ringjaste liigutustega abrasiivosakeste tekkeni. Seejärel  pühkida ära kuivade vatipatjadega. Abrasiivosakesed tekivad 2-3 minuti jooksul.

Essence SE 100 №3 Royal jelly — Kontsentraat “Kuninglik želee”.

Mesilaste poolt toodetud produkt (mesilaspiim). Küllastab aktiivselt nahka vitamiinide, mikroelementide, rasvade, fermentidega. Sisaldab proteiine, aminohappelist koostist, rasvu, sealhulgas polüküllastamata, süsivesikuid, rohkem kui 10 vitamiini (B1, B2, PP, B6, C, P, foolhape, pantoteenhape jt), 37 makro- ja mikroelemente, fütontsiide. Mesilaspiim toimib nahakatte uuenemise loomuliku bioloogilise stimulaatorina, taasluues uusi terveid naharakke. Aktiviseerub fibroblastide tegevus, suureneb derma rakuvaheruumi uute komponentide süntees, mis soodustab naha turgori paranemist. Avaldab nahale üldtervendavat, noorendavat ja toniseerivat mõju. Kortsud muutuvad vähem sügavamaks ja vähem nähtavamaks, nahk näeb välja värske ja hoolitsetud.

Kanda 1-2 ml kontsentraati nahale ja jaotada ühtlaselt mööda nahapinge suundi.

Massage gel — Massaažigeel

Bioloogiliselt aktiivsete komponentide kompleks reguleerib kollageeni sünteesi, täiendab naha aminohappelist koostist ning soodustab mineralisatsiooni ja naha sügavniisutust. Geeli võib kasutada auruaparaadiga, suureneb mikrokapsuleeritud kollageeni, ekstraktide ja farmakoloogiliste koostisosade imbumise sügavus.

Kanda 3-5 g toodet nahale ja teostada massaaži, kaasates dekoltee piirkonda.

Pärast massaaži eemaldada toote jäägid niiskete vatipatjadega või puhastada nägu tootes Lipo-lotion G immutatud vatipadjaga.

Concentrate essence (D) – Kontsentraat kuivale ja tundlikule nahale

Kontsentraadis sisalduvad bioflavonoidid hoiavad ära soonte haprust, tugevdavad kollageeni sünteesi soonte seintes. Takistavad soonte spasmi, laiendavad veene, vähendavad kapillaaride läbilaskvust.

Kanda 1-2 ml kontsentraati nahale ja jaotada ühtlaselt mööda nahapinge suundi.

Gel alge mask — Pinguldav alginaatmask

Maski rikas koostis soodustab sügavniisutust ja on siduva, absorbeeriva ja jahutava toimega, rahustades ärritunud nahka.

Mask aktiviseerib kudede mikrotsirkulatsiooni ja ainevahetust, aktiviseerib rakkude funktsionaalseid omadusi.

Selle preparaadi ja vee suhe = 1:3, s.t, et võetakse 30 g prepraati ja 90 ml külma vett, mida kallatakse väikeste kogustega preparaati ja segatakse hoolikalt kokku kreem-pasta kontsistendini, tähtis, et poleks tükikesi. Maski kantakse peale spaatliga kiiresti ja ühtlaselt näole ja kaelala, võib kanda suu ja silmade piirkondadele. Kuna see on plastifitseeriv mask, hakkab see kõvenema juba pealekandmise momendil, plastifitseerimise täisaeg on 7-15 minutit. Kui vesi polnud piisavalt külm või kliendi näonaha temperatuur on kõrge, siis aeg võib lüheneda. Mask eemaldub ühe liigutusega.

Lipo-lotion G — Losjoon vananevale nahale

Liposomaalne nõrgalt happeline preparaat, mida võib kasutada iga nahatüübi jaoks. Soodustab vere juurdevoolu kiirenemist ja suurendab bioloogiliste membraanide läbilaskvust. Tungib sügavale, olles aktiivsete komponentide juhiks, võimaldab vabastada kosmeetikatoodete madalmolekulaarseid komponente. Lipo-losjooni bioloogiliselt aktiivsed komponendid kaitsevad rakusiseseid struktuure vabade hapnikuradikaalide hävitava mõju eeest.

Jaotada väike kogus (2ml) losjooni nahale ja lasta imenduda, või pühkida nahka losjoonis immutatud vatipatjadega.

ATP lipid gel – Lipiidgeel keramiididega

Rehabiliteeriv toode kahjustatud epidermaalkihiga nahale. Tagab naha struktuurelementide

intensiivset taastumist, kaitseb lipiide oksüdatiivse stressi eest ja soodustab nende täiendumist. Küllustab nahka toitainetega, eemaldab kuivuse ja ärrituse. Jaotada väike kogus (1 g) toodet ühtlaselt näo- ja kaelanahale.