+372 5699 6710 lasincere@la-sincere.ee

Taastamine

Cleansing gel – Puhastusgeel

Tänu looduslikele komponentidele hoiab naha loomulikku tasakaalu, niisutab ja toniseerib nahka. Puhastamist alustatakse silmade ja huulte piirkondadest, seejärel liigutakse ülejäänud näonahale. Kanda väike kogus (2 ml) toodet nahale, emulgeerida mööda nahapinge suundi, võtta maha niiskete käsnadega

Concentrate essence (R) – Regenereeriv kontsentraat

Kõrgelt biotehnoloogiline kontsentraat tagab tasakaalulist naharakkude moodustumise protsessi. Aktiviseerib proliferatsiooni, reguleerib täisväärtuslike rakkude küpsemise protsessi. Kompenseerib hormonaalset puudulikkust, varustab nahka mikroelementide ja vitamiinidega, taastab süsivesikute ja valkude ainevahetusi. On vastupidav lipiidide peroksiidsele oksüdatsioonile. Kontsentraat stimuleerib naha mikrotsirkulatsiooni, parandab lümfi äravoolu, millega võimendab toitumist ja šlakkide väljaviimist. Niisutab aktiivselt, tõstab nähtavalt naha toonust ja elastsuts.

+ Essence SE 100 №3 Royal jelly — Monokontsentraat naha täsiväärtuslikuks toitmiseks

Kõrgelt kontsentreeritud, mesilaste poolt toodetud täisväärtuslik produkt (mesilaspiim). Küllastab aktiivselt nahka vitamiinide, mikroelementide, rasvade, fermentidega. Sisaldab proteiine, aminohappelist koostist, rasvu, sealhulgas polüküllastamata, süsivesikuid, rohkem kui 10 vitamiini (B1, B2, PP, B6, C, P, foolhape, pantoteenhape jt), 37 makro- ja mikroelemente, fütontsiide. Mesilaspiim toimib nahakatte uuenemise loomuliku bioloogilise stimulaatorina, taasluues uusi terveid naharakke. Aktiviseerub fibroblastide tegevus, suureneb derma rakuvaheruumi uute komponentide süntees, mis soodustab naha turgori paranemist. Avaldab nahale üldtervendavat, noorendavat ja toniseerivat mõju. Kortsud muutuvad vähem sügavamaks ja vähem nähtavamaks, nahk näeb välja värske ja hoolitsetud.

Kanda 1-2 ml kontsentraati nahale ja jaotada ühtlaselt mööda nahapinge suundi.

+ Lipo-lotion G – Lipo-losjoon G

See on preparaat, mis soodustab vere juurdevoolu kiirenemist ja suurendab bioloogiliste membraanide läbilaskvust. Tungib sügavale, olles aktiivsete komponentide juhiks, võimaldab vabastada kosmeetikatoodete madalmolekulaarseid komponente.

Segada kokku: Kontsentraat (R) – 1 ml + Essence Royal Jelly – 1 ml + Losjoon G – 2 ml, kanda nahale ja negatiivse elektroodi (-) libistavate liigutustega töödelda nahka mööda nahapinge suundi. Või kanda kontsentraat otse nahale, ning niisutada paberkäterätti losjooniga. Ionoforeesi kestvus on 5-10 minutit

Pure squal oil — Skvalaan-massaažiõli

On antioksüdandilise toimega, aktiviseerib vahetusprotsesse. On võimeline hoidma püsivalt kinni vett, on pehmendava, bakteriitsiidse toimega, taastab epidermise lipiidide struktuuri. 

Kasutamise soovitus: 3 ml koguses õli on ideaalne sügava intensiivse massaaži teostamiseks

Goldua mask – «Kuldne mask»

Koostisesse kuuluvad 24-karaadine kuld, P-vitamiin, SOD ferment ja satsuma-, loorberi-, aasia tsentella-, rosmariini taimsed ekstraktid neutraliseerivad vabade hapnikuradikaalide mõju, parandavad vereringet, avaldavad bakteriitsiidset ja põletikuvastast toimet, tõstavad naharakkude immuunsust. Koostisesse kuuluvad oligolipiidid kaitsevad naharakke enneaegse vananemise eest, taastades prinksuse ja elastsuse. 

Avada kotike, eraldada lehed, võtta maha kiled mõlemalt poolt, esimese lehe paneme soonilise poolega (läikiv pool väljapoole) näo ülemisele osale juuste kasvu kohast kuni nina otsani, kergelt venitades lehte keskosast külgedesse ja surudes näole. Teise lehe paneme näo alumisele osale venitades keskosast alla ja külgedesse, venitamata nahka. Silmi, huuli kaitsta vatipatjadega! Ekspositsiooni aeg on 10-15 minutit.

.

ATP lipid gel – Lipiidgeel kuivale, atoopilisele, tundlikule nahale

Rehabiliteeriv toode kahjustatud epidermaalkihiga nahale. Tagab naha struktuurelementide

intensiivset taastumist, kaitseb lipiide oksüdatiivse stressi eest ja soodustab nende täiendumist. Küllustab nahka toitainetega, eemaldab kuivuse ja ärrituse. Jaotada väike kogus (1 g) toodet ühtlaselt näo- ja kaelanahale.