+372 5699 6710 lasincere@la-sincere.ee

Esimeste vananemise tunnustega naha hooldus (kollageen+)

Cleansing gel – Puhastusgeel

Universaalne toode, mida kasutatakse iga nahatüübi pindmiseks puhastuseks. Tänu looduslikele komponentidele hoiab naha loomulikku tasakaalu, niisutab ja toniseerib nahka.

Puhastamist alustatakse silmade ja huulte piirkondadest, seejärel liigutakse ülejäänud näonahale. Kanda väike kogus (2 ml) toodet nahale, emulgeerida mööda nahapinge suundi, võtta maha niiskete käsnadega

Texture peel — Kerge koorimine

Eemaldab vaid nõrgalt seotuid liblesid, kahjustusteta. Tähtis on märkida, et koorimine ei sisalda abrasiivaineid. Koorimine toimub preparaadi komponentide ühinemisel keratiini, seebiumiga ning preparaadi kuivamisel õhu käes massaaži teostamise momendil. Tulemusena toimub eksfoliatsioon preparaadi täieliku kokkurullumiseni. Koorimise rulluv omadus on praeguseks kõige kahjutum ja mugavam.

Jaotada väike kogus geeli (2ml) ühtlaselt nahale. Masseerida kergete ringjaste liigutustega abrasiivosakeste tekkeni. Seejärel  pühkida ära kuivade vatipatjade või hästi välja väänatud niiskete käsnadega. Abrasiivosakesed tekivad 2-3 minuti jooksul

Concentrate essence (R) – Regenereeriv kontsentraat

Tagab tasakaalulist naharakkude moodustumise protsessi. Kontsentraat stimuleerib naha mikrotsirkulatsiooni, parandab lümfi äravoolu, millega võimendab toitumist ja šlakkide väljaviimist. Niisutab aktiivselt, tõstab nähtavalt naha toonust ja elastsuts.

+ Essence SE 100 №2 Collagen — Kollageeni monokontsentraat

Kasutatakse teraapiana naha rehabiliteerimiseks ja noorendamiseks. Madalmolekulaarne kollageen takistab naha enda kollageenkiudude laastavat lagunemist, soodustab aminohapete hüvitust nahas, on haavu parandava ja niisutava toimega. Tõuseb naha toonus ja elastsus, väheneb kortsude nähtavus. Selle kontsentraadi kasutamise tulemuslikus on tõestatud 15 aasta jooksul läbiviidavate kliiniliste dermatoloogiliste uuringutega. 

+ Lipo-lotion G — Losjoon ionoforeesi läbiviimiseks

See on juhtpreparaat, mida võib kasutada iga nahatüübi jaoks. Soodustab vere juurdevoolu kiirenemist ja suurendab bioloogiliste membraanide läbilaskvust. Tungib sügavale, olles aktiivsete komponentide juhiks, võimaldab vabastada kosmeetikatoodete madalmolekulaarseid komponente.

Segada kokku: Kontsentraat (R) – 1 ml + Essence Collagen – 1 ml + Losjoon G – 2 ml, kanda nahale ja negatiivse elektroodi (-) libistavate liigutustega töödelda nahka mööda nahapinge suundi. Või kanda kontsentraat otse nahale, ning niisutada paberkäterätti losjooniga. Ionoforeesi kestvus on 5-10 minutit

Carefy essence (EX) — Essents kuivale nahale

Geelil põhinev toode biokeramiididega on kõrge läbiva toimega, tegutsedes koos rakuvaheliste epidermise lipiididega, taastab ning tugevdab naha lipiidset barjääri ja normaliseerib vee tasakaalu. Essentsi koostisesse kuuluv kolesterool reguleerib rakumembraanide läbilaskvust, tõstab rakkude tugevust ja eluvõimet. Essentsi komponendid pehmendavad aktiivselt, rahustavad kuiva nahka, ennetavad ketendamist ja vananeva naha kortsude fiksatsiooni.

Kanda väike kogus (1ml) toodet nahale mööda nahapinge suundi. 

Active repair oil – Taastav massaažiõli retinooliga 

Soodustab naharakkude uuenemist. Aktiviseerib proliferatsiooni, rakkude küpsemist ja aitab massaaži teostamisel koorida maha keratinotsüüte. Aeglustab melaniini sünteesi, kiirendab naha enda kollageeni sünteesi. Õli ekstrakt aktiviseerib vereringet, ainevahetuslikke protsesse kudedes, suurendab toitainete saabumist rakulistesse süsteemidesse. A- ja C-vitamiini kooslus kaitseb lipiidide  peroksiidilise oksüdatsiooni eest.

Kasutamise soovitus: 1 ampull (3ml) on ideaalne sügavaks intensiivseks massaažiks. Pärast massaaži on soovitatav toodet mitte eemdaldada.

Active Repair Mask — Taastav retinoolmask

Active Repair maski eripäraks on selle struktuur: pärast maski pealekandmist nahale toimub kudede ja maski enda geelstruktuuri soojenemine kuni 20 kraadini. Mõjudes aktiivselt nahale võimendavad maski komponendid rakkude regenereerimist, tugevdavad naha stuktuuri, stimuleerivad mikrotsirkulatsiooni ja rakuhingamist. Maks niisutab, parandab naha elastsust ja toonust. Seda võib kasutada nii iseseisvalt kui ka koos kontsentraatidega, suurendades mõjutaset. 

Mitte kasutada põletikuliste elementidega naha jaoks ägenemise staadiumis ja A-vitamiini allergia korral! Kanda 15 g preparaati näonahale ja jaotada ühtlaselt kogu selle pinnale, huuli ja silmi kaitsta vatipatjadega.

Clear rich R — Geel kuivale nahale

Suurepäraselt tasakaalustatud komponendid nanokompleksite koosluse ja järk järgulise aktiivsete komponentide vabanemisega, võimaldavad mõjuda efektiivselt 24 tunni vältel. Geeli koostisesse kuulub taastav taimne kompleks, mis tõstab epidermi vastupidavust väliskeskonna mõjudele (päikesele, külmale, tuulele). Optimiseerib lipiidide vahetust nahas, aitab nahka enda hüaluroonhappe ja kollageeni sünteesil. Vetikate pullulan ekstrakt tagab pinguldavat toimet, moodustades naha pinnale õhukese kile, mis soodustab naha silumist ja vee kaotuse takistamist.

Jaotada väike kogus (1ml) näonahale.