+372 5699 6710 lasincere@la-sincere.ee

Jaapani kosmeetika hüaluroonhappega

Praeguseks on nõudlus suur kosmeetikatoodete järele, millel on erinevad innovaatilised komponendid. Muidugi, hinnatakse kõige rohkem efektiivsust ja ohutust tervisele, seepärast tuleb valikut teha hoolikalt ja läbimõeldult. Juba suurt populaarsust saavutas «La Sincere» ettevõte poolt toodetud kosmeetika hüaluroonhappega. Iga seda kasutanud klient hindab kohe selle toote eeliseid, pannes tähele selle eripärasid.

Ettevõtte läheneb väga vastutusrikkalt väljatöötamise protsessile, seepärast võite olla täiesti kindlad pakutavate toodete kvaliteedi näitajates.

Hüaluroonhape kosmetoloogias

Praeguseks on paljude kosmeetikatoodete populaarseks koositisosaks hüaluroonhape. Kuid kaugeltki mitte iga inimene mõistab selle eripärasid ja omadusi, samuti kasutamise tagajärgi. Hüaluroonhappega kosmeetika on tänapäeval kõrgelt hinnatud, seepärast tuleb alguses mõista selle omadusi. 

See koostisosa on naha looduslik komponent, mis hoiab ülal vee tasakaalu. Vanusega muutub selle tootmine vähem aktiivseks, mille pärast algab vananemise protsess. Just seepärast on hüaluroonhape aktuaalne hoolduse ja taastamise toodetes.

Kasutamise efekt põhineb nahal tekkivas õhukese kihis, mis soodustab selle niisutust ja vastupidavuse tõstmist erinevatele mõjudele.

Kosmeetika hüaluroonhappega – tooted huulte hoolduseks, tselluliidivastased kreemid, põletikuvastased ja päevituse järgsed losjoonid, balsamid haavade parandamiseks jm. Nad mõjuvad nahale selliselt, et nahk muutub pehmemaks ja siledamaks. Kuid nende kasutamine liiga tihti on äärmiselt ebasoovitatav, kuna nahk lõpetab ise komponendi tootmise.

Selliselt, on need toodet väga efektiivsed, kuid tuleb neid kasutada mõistlikult.

Hüaluroonhape loodusliku niisutajana

Märkimisväärne on see, et nahahooldustooteid on tänaseks väga erinevaid, kuid kõige rohkem hinnatakse tooteid looduslike komponentide baasil. Just seepärast muutub hüaluroonhappega kosmeetika aina nõutumaks.

Sisaldades looduslikke komponete soodustavad sellised tooted naha niisutust. Nende kasutamine on efektiivne, tagab nahakatte kaitset, samuti soodustab haavade kiiremat paranemist.

Muidugi on kasutamise põhiliseks eesmärgiks just niisutus, seepärast muutus selline kosmeetika väga populaarseks.

Paljude kosmeetikatoodete põhiliseks koostisosaks on hüaluroonhape, mis võib kahjulikult mõjuda vananemise tunnustele. Meie poolt pakutav hüaluroonhappega kosmeetika on efektiivne ja võitleb operatiivselt kortsudega, prinkuse ja toonuse kadumisega, naha närbumisega. «La Sincere» ettevõte kasutab oma preparaatide tootmisel kolme tüüpi hüaluroonhapet: madalmolekulaarset, keskmolekulaarset ja kõrgmolekulaarset. Just selline hüaluroonhappe kombinatsioon on kõige efektiivsem. Lisaks sellele silendub nahk pärast kasutamist ja näeb välja elus, terve ja hoolitsetud.