+372 5699 6710 lasincere@la-sincere.ee

Meist

Valides enda jaoks kosmeetikat, loodab iga naine väikesele «imele». Kasutage La Sincere kosmeetikat – tulemusena väheneb kiirelt ja nähtavalt kortsude sügavus, ühtlustub naha reljeef, taastub selle elastsus ja prinksus. Teie nahk vabaneb stressi ja väsimuse jälgedest, saavutab tervisliku ja noorusliku sära.
Me pakume suurt hulka kvaliteetseid ja efektiivseid nahahooldustooteid. Te saate valide enda jaoks preparaate võttes arvesse oma eripärasid ja soove. Toodete erakordset kvaliteeti saavutatakse kasutades tootmisprotsessis kaasaegseid tehnoloogiaid, teaduslikku lähenemist ja kõrgkvaliteetseid koostisosi.
Meie töö põhineb individuaalsel lähenemisel igale kliendile, professionaalsel inforamtsioonilisel abil ja vastutusel. Me tagame kõigi meie poolt esitatud toodete päritolu originaalsust ja kvaliteeti.
Professionaalse kosmeetika kasutamine nõuab spetsialistide poolt protseduuride läbiviimise järgmisit, skeemide ja kasutustehnoloogiate, iseloomulike koostisosade tundmist, samuti kõige sobivamate hooldussarjade valimist.